Penzión Štôla
Vysoké Tatry - Slovensko
Vysoké Tatry skVysoké Tatry deVysoké Tatry en
Domov
Apartmány
Cenník
Fotogalérie
Kalendár
Kontaktujte nás
Kam v okolí
Kontakty & mapa

Vitajte v rodinnom penzióne Štôla, prosím vstúpte...

  • Penzión Štôla predstavuje samostatný rekreačný objekt na pozemku o výmere vyše 700 m2. Pri objekte v záhrade je aj murovaná dvojgaráž pre 2 motorové vozidlá. V objekte chaty sa nachádzajú dva samostantné plnohodnotne vybavené apartmány.


Viac fotografií penziónu a jeho najbližšieho okolia najdete tu...

    Prízemný apartmán:

  • V prízemí sa nachádza tzv. prízemný rodinný apartmán, ktorý pozostáva z dvoch izieb o rozmere 11 m2, kuchyne 7 m2, samostatnej kúpelne a WC. V prvej izbe sú 2 postele, samostatné váľandy, skriňa, krb, TV, satelit, rádio a malá skrinková zostava. V druhej izbe sú taktiež dve váľandy s jednou prístelkou, skriňa, periňáky, kreslo a malá skrinková zostava.


Viac fotografií prízemného apartmánu najdete tu...

  • Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou s plným vybavením, plynovým šporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou konvicou, chladničkou s mrazničkou, stolom a 4 stoličkami. Kúpeľňa má vaňu, umývadlo a samostatné WC. Teplá a studená voda je samozrejmosť. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami, ohrev vody je prostredníctvom prietokového plynového výmenníka.


Viac fotografií prízemného apartmánu najdete tu...

    Podkrovný apartmán:

  • Na poschodí sa nachádza tzv. podkrovný rodinný apartmán, takého istého zloženia, vybavenia a rozlohy, ako spodný apartmán. Rozdiel je len v tom, že horný apartmán je v podkroví s celodreveným obložením.


Viac fotografií podkrovného apartmánu najdete tu...

    Štôlska izba:

  • Nad dvojgarážou sa ešte nachádza štôlska izba. Jedná sa o izbu o rozlohe 24 m2 so štyrmi posteľami, skrinkovou zostavou, sedacou súpravou a kuchynským - plne vybaveným - kútikom. Nechýba TV, rádio a mikrovlnná rúra. Teplá voda je zabezpečená prietokovým elektrickým ohrievačom, vykurovanie v zime štýlovou kachľovou pecou na drevo. V prízemí sa nachádza kúpeľňa so sprchou, umývadlo a WC. � tôlsku izbu často uprednostňujú mladí študenti, turisti a "backpackeri", ktorím poskytuje i spoločenskú miestnosť s príjemnou atmosférou za prijateľnú cenu.   

    Záhrada a okolie:

  • V záhrade sa nachádza malé záhradné jazierko s okrasnými rastlinami, rybkami a fontánkou, dve drevené sedacie súpravy so stolmi po 6 kresiel, pieskovisko a preliezačka pre deti. Tiež je tu jednoduché posedenie s možnosťou opekania, grilovania a posedenia pri ohni. V záhrade je východ ku potoku za chatou cca 2 m, východ na lúku. Objekt je strážený naším psíkom, takže aj Váš štvornohý člen rodiny si u nás nájde kamaráta...                             Viac fotografií z okolia penziónu štôla najdete tu...

Nepresvedčili sme Vás? 

Pozrite si naše ďaľšie zábery penziónu a jeho okolia vo Fotogaleriách a potom možno zmeníte svoj názor... 

Náš rodinný Penzión Štôla nájdete aj na stránke ubytovanie Tatry a ubytovanie Vysoké Tatry.

DomovApartmányCenníkFotogalérieKalendárKontaktujte násKam v okolíKontakty & mapa
© 2008 Penzión Štôla, Vysoké Tatry Powerd by PAGE Pack | Actimmy a.s.